У мережі показали прототип нового автомобіля, розробленого в Китаї

Враховуючи, що Китай - це країна з найбільшим у світі населенням, немає нічого дивного в тому, що дорожній трафік там жахливо завантажений. Трохи рятують ситуацію різні компактні транспортні засоби, такі як мопеди і моторикші, проте в компанії Wuling вирішили запропонувати їм заміну. Про це повідомляє iнформаційний портал "Carakoom".

Wuling E10. Фото: Carakoom

Так, відзначається, що крім особистого транспорту, в Китаї дуже сильно затребуваний і вантажний транспорт, оскільки щодня за доступними цінами продається і доставляється величезна кількість їжі і посилок, для розвезення яких нерідко використовуються моторикші. У майбутньому, однак, цю сферу можуть чекати зміни.

Китайський автовиробник Wuling представив свою альтернативу вантажним моторикшам, представивши Wuling E10. Це одномісний автомобіль з дуже скромними габаритами: він вузький, але високий. За рахунок особливостей конструкції машина виглядає досить мультяшно.

Wuling E10. Фото: Carakoom

За кабіною водія знаходиться довгий закритий кузов, в якому зручно перевозити невеликі посилки. У кабіні немає практично ніяких зручностей, крім вентиляції і usb-порту, проте навіть це є якісним прогресом в порівнянні з моторикшами.

До цього інформаційний портал "Hyser" повідомляв, що у мережі згадали, як з "Запорожця" робили Гоночний автомобіль.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Ісландії знайшли рідкісний позашляховик "Волга".

Також "Hyser" писав, що у мережі згадали рідкісні модифікації"Запорожця".