У мережі показали унікальну "капсулу часу" - ЗАЗ-110307 "Славута" в ідеальному стані

По Україні як і раніше розкидана велика кількість "капсул часу"- автомобілів в хорошому стані, які забувають в гаражах або ангарах. Часом, однак, можна наштовхнутися на унікальні автомобілі, які буквально знаходяться в стані "з салону". Про таку машину розповів інформаційний портал "АвтоЦентр".

Йдеться про унікальний і, напевно, єдиний у своєму роді автомобіль ЗАЗ-110307" Славута", Пробіг якого складає всього 43 кілометри. Після виявлення автомобіль перевірили на підйомнику і виявилося, що незважаючи на роки простою він виглядає як новий, а його стан близький до ідеального.

ЗАЗ-110307. Фото: АвтоЦентр

Дана " Славута "знаходиться в комплектації"Люкс". Під капотом в машині ставили 1,2-літровий інжекторний мотор МеМЗ-2477, який розвивав потужність до 62 к.с., що дозволяло автомобілю розганятися до швидкості в 132 кілометри на годину. На досягнення " сотні "з місця" Славута " витрачала трохи більше 20 секунд, а витрата на 100 кілометр шляху становив 7,6 літрів.

Дана модель була запущена в серійне виробництво в 1999 році, а зняли її звідти тільки в 2011 році. Люксова комплектація з інжекторним двигуном почала проводиться в грудні 2002 року. Загальний тираж моделі склав 140 тисяч автомобілів, більша частина яких була продана на території України.

До цього інформаційний портал "Hyser" повідомляв, що у мережі згадали, як з "Запорожця" робили Гоночний автомобіль.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Ісландії знайшли рідкісний позашляховик "Волга".

Також "Hyser" писав, що у мережі згадали рідкісні модифікації"Запорожця".