У соціальній мережі розмістили дуже кумедний пост, який присвячений старим радянським мотоциклам. Українцям розповіли, як наші предки називали свої мотоцикли з Радянському Союзі.

Відповідну публікацію розмістили на порталі «Авто»

Стало відомо, що дуже багато людей називали свої мотоцикли незвичайними прізвиськами. Через те, що мотоцикли мали величезну популярність в СРСР, їм придумували різноманітні клички.

Для багатьох не секрет, що в Радянському Союзі мотоцикли вважалися не тільки транспортом для розваг, але і як засіб для щоденних поїздок.

Молодь в СРСР
Молодь в СРСР

Хочеться почати список зі знаменитого мотоцикла "ІЖ Планета Спорт". Пес - слово, співзвучне мові букв П і С, саме так називали мотоцикли ІЖ. Але є люди, які називали цей мотоцикл просто "Спорт".

Друге забавне прізвисько це "Старенька". "Старенькою" називали Jawa серій 354 і 360. Але ця кличка з'явилася тільки після того, як на світ з'явилася Нова Jawa. Що стосувалася більш ранніх мотоциклів, то їх можна було розпізнати дуже легко – за кольором, їх називали "Вишнівкою".

Вишнівка
Вишнівка

Однак є мотоцикл, який отримав одне з найбільш образливих прізвиськ – «Макака». Такою назвою коронували знаменитий мотоцикл "Мінськ". Незважаючи на те, що цей мотоцикл був найменшим і міг дати фору будь-якому іжу, його молодь називала «Макакою». Проста і невибаглива конструкція, а також мала вага зробили його популярним серед людей середнього віку, кому потрібен був невибагливий транспорт для недалеких поїздок.

Макака
Макака

Варто відзначити, що молодь в Радянському Союзі по-особливому любила свої мотоцикли. Вони буквально кожен день кудись їздили, щоб відмінно провести час на свіжому повітрі.

Нагадаємо, що у мережі повідомили про те, що в Україні планують почати випускати електронні мотоцикли.

Популярні новини зараз

Зеленський не очікував: стало відомо, яка пародія «Кварталу 95» приголомшила президента

Не встиг прикрити «дзвіницю»: Дорофєєва злила фото Дантеса без плавок

Наче коник: у Києві засікли унікальний зелений «Москвич» на чорних номерах. Фото

Сам собі режисер. У мережі сміються над фотожабою на тему вторгнення Путіна в Україну

Показати ще

Як раніше повідомляв портал "Hyser", у мережі показали радянський мотоцикл, який давно забули.

Також портал "Hyser" писав, що у мережі покали Запорожець із заводськими пломбами.