У мережі показали унікальний експортний варіант ГАЗ-24 "Волга" , який модифікували

Незважаючи на те, що твори радянського автопрому загалом серйозно поступалися іноземним аналогам, вони користувалися деякою популярністю і в невеликих, а іноді і у великих кількостях експортувалися в різні країни Європи. У числі експортованих моделей були і автомобілі, вироблені Горьківським автомобілебудівним заводом. Про це повідомляє iнформаційний портал "Carakoom".

Повідомляється, що серед інших європейських країн радянські машини експортувалися і в Ісландію. Туди відправляли не тільки позашляховики ГАЗ-69, а й улюблений багатьма легковий автомобіль ГАЗ-24 "Волга".

Частина цих автомобілів досі знаходяться в робочому стані і роз'їжджають по дорогах Ісландії. Варто відзначити, що до сьогоднішніх днів "Волги" в основному дійшли не в оригінальному стані.

Повнопривідна Волга. Фото: Carakoom

Так, в мережі опублікували фотографію, на якій зображений ГАЗ-24 червоного кольору. Машина стоїть на вершині гори Bárðardalnum в Ісландії. Фотографія була зроблена в 2018.

Ще багато років тому власник даного автомобіля вирішив переробити його з заднього приводу на повний. Для того, щоб автомобіль став ще більш прохідним, він відчутно задер підвіску і встановив великі позашляхові колеса.

У даній "Волзі" немає рами, все навантаження припадає на кузов. Таким чином, дана машина по суті являє собою копію повнопривідної модифікації "Волги" -ГАЗ-24-95. Даний автомобіль створювався спеціально для Леоніда Брежнєва і існував всього у вигляді п'яти прототипів.

Сьогодні автомобіль експлуатується дуже рідко, і тим не менш знаходиться не в дуже хорошому стані: фарба вицвіла, на деяких місцях на кузові помітні великі вогнища корозії.

До цього інформаційний портал "Hyser" повідомляв, що у мережі показали, на що здатний "Запорожець" за 4 500 гривень.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у мережі показали рідкісний Заз"Перспектива".

Популярні новини зараз

«Похмурий» кіт із Харкова покорив Брітні Спірс та став зіркою її інстаграму: фотофакт

Усі види ікри та омлет. Камалія показала, чим годує гостей у своєму замку

Не стало зірки "12 стільців" і "гардемаринів"

Всі чоловіки ахнули: Злата Огневич показала себе в сітчастих панчохах і коротенькому піджаку

Показати ще

Також "Hyser" писав, що у мережі показали унікальну розробку Заз.