Осінь 2021 року знов актуалізувала для мільйонів українців питання доступу до комфортних та доступних транспортних перевезень. Мільйони наших співвітчизників зіштовхнулися з підвищеними тарифами у таксі, проблеми з вивозом, а водії звикають до нових правил вантажних перевезень та процедур отримання посвідчень.

Чому ситуація на ринку перевезень так змінилася та чого очікувати українцям у майбутньому? На ці та деякі інші питання відповів Петро Ковтун — засновник та генеральний директор Opti Global в ефірі національного каналу Еспресо.

Opti Taxi та бренд 579: від стартапу до лідера ринку

Національний сервіс з'явився ще у 2005 році як локальна служба таксі у Києві та завоював прихильність сотень тисяч пасажирів в якості служби 579. За минулі 16 років філії бренду, який в 2019 році став відомий як Opti Taxi, запрацювали у 36 містах країни.

Сьогодні до мережі Opti підключені десятки тисяч водіїв по всій країні, а кількість пасажирів сягає мільйонів на рік.

У 2015 році компанія, заснована Петром Ковтуном, стала першою українською службою таксі, яка розпочала роботу на території Європейського Союзу — у Польщі. Вже у 2017 році бренд почав завоювання ринку Литви.

Opti Global: масштабування та створення системи сервісів

У 2020-ті роки материнська компанія Opti сформувала групу дочірніх брендів в яку входить Opti Travel Service — туристична агенція, яка працює з приватними та корпоративними клієнтами по всьому світі, забезпечує трансфер туристам та діловим людям та надає низку інших послуг за потребою.

У 2021 році почав розвиватися новий стартап — Opti Safe. Агенція надає послуги з організації охоронних заходів фізичних осіб, корпоративних та приватних будівель та розвиває власні технологічні розробки у сфері реагування на критичні ситуації.

Розвивається і логістичний бізнес у ЄС, де вже працює компанія Opti Tir, що спеціалізується на міжнародних транспортних перевезеннях.

Петро Ковтун в ефірі Еспресо: правда про тарифи в таксі та майбутнє перевезень

У 2021 році мешканці Києва і інших великих міст масово скаржаться на дві основні проблеми: підвищення тарифів на таксі та неможливість вчасно виїхати на замовленому авто. Ці явища пояснюються такими причинами: “Підвищення тарифів зумовлене зростанням вартості палива та запчастин. Також зріс попит, тому, що пропозиція у сервісів залишилася на тому самому рівні”,— заявив Петро Ковтун.

Популярные статьи сейчас

Давил на педаль до последнего: «Холостяк» Михайлюк сбил мужчину в центре Киева. Фото и видео

Аномальный Новый год: синоптики предупредили о весенней погоде

Окончание "красной зоны": названы 9 регионов, которым повезло. Список

"Вы еще многое увидите за этот месяц": Лукашенко предупредил Украину о наступлении

Показать еще

Бізнесмен, який вже 20 років розвиває бізнес в сфері перевезень, також звернув увагу на неочевидний на багатьох момент: “Під час карантину багато водіїв таксі пішли в інші професії. Зараз сервісам треба знову заохочувати водіїв, яким ще треба повернути кошти. Крім того, багато водіїв не хочуть їздити по корках, що також впливає на тарифоформування та тривалість очікування авто”,

— розповів власник сервісу Opti Taxi.

Експансія Opti Global: великий анонс від Петра Ковтуна

Opti Global є одним з небагатьох великих гравців на ринку, які розвиваються попри хвилі криз, викликаних глобальною пандемією.

У 2022 році національний сервіс Opti Taxi планує розпочати роботу на нових для себе ринках Європейського Союзу — у Румунії, Словаччині та Чехії.

Рішення про подальше масштабування бізнесу та виходу сервісу на нові ринки Петро Ковтун пояснює їх географічною близькістю до України, перспективності та відкритістю.

Крім того, Opti Global має плану з реалізації проєктів у нових сферах. Деталі — у сюжеті каналу Еспресо.