Як повідомляє Центр інформації Української Православної Церкви, про це сказав керуючий справами УПЦ митрополит Антоній (Паканич) на Ютуб каналі «Витражи».

«Якою б не була образа, при яких би обставинах нам би її ні завдали - є лише один засіб: «Благословляйте тих, хто вас проклинає, творіть добро тим, хто ненавидить вас, і моліться за тих, хто вас переслідує»(Мф 5:44). І цей засіб нам дає не дипломований психоаналітик, не знаменитий психотерапевт, а сам Господь Іісус Христос », - нагадав митрополит Антоній.

Владика підкреслив, що Господь, Який заповів молитися про тих, хто нас ображає, здатний виправити найскладніші ситуації.

«Чи важко нам на серці, чи постраждала несправедливо наша репутація, чи змінили до нас ставлення люди - все це виправить і покриє Господь. Тільки б наша молитва була щирою. Та й кривдник цілком може змінитися і виправитися від цієї молитви. А сам факт образи ми повинні сприймати як випробування нашої віри, попущене Богом для нашого ж блага. Адже якщо нас несправедливо образили, можливо, це відповідь на те, що колись ми самі з кимось несправедливо обійшлися. У такому випадку наше смиренне перенесення образи покриє і наш власний гріх», - зазначив керуючий справами УПЦ.

Митрополит Антоній закликав не занурюватися у переживання і «більше довіряти Господу, Який набагато краще знає, що саме і коли саме для нас корисніше».