Оргкомітет захисту державної медицини в Україні виступив на захист міністра охорони здоров'я Максима Степанова і звернувся до депутатів з проханням не виконувати іноземні забаганки. Про це йдеться на сторінці комітету у Facebook.

“Комітет захисту державної медицини в Україні закликає Президента України Володимира Зеленського та партію “Слуга народу” не виконувати вказівки “заокеанських партнерів” щодо звільнення міністра охорони здоров'я Максима Степанова”, - йдеться у заяві.

Вказано, що українська медицина вже має досвід по закордонним “креатурам” в особі колишнього міністра охорони здоров’я Уляни Супрун, яка зруйнувала сотні медичних закладів в Україні, а також стала ініціатором так званої “реформи”, що призвела до звільнення десятків тисяч медиків.

“Як результат, Україна опинилася повністю не готова до пандемії COVID-19, за що українці зараз розплачуються своїм здоров'ям та життям. Ми звертаємося до депутатів Верховної Ради України, з проханням зрозуміти, що чекає українську державну медицину у разі виконання забаганок закордонних посольств, та продовження “політики Супрун” в Міністерстві охорони здоров'я”, - зазначили у комітеті.

Нагадаємо, як повідомляв Hyser, старі “нові” обличчя: хто замінить ключових міністрів Кабіну після їх відставки.

Окрім цього, Hyser повідомляв, що у Кабміні почалися масштабні звільнення. Міністри біжать з “корабля”.